جاب آفر کانادا

مقالات matin 10 نوامبر 2020

جاب آفر Job offer

متاسفانه این روزها در کنار معضل پناهندگی کانادا تماس‌های بسیار زیادی هم‌ در رابطه با جاب آفر داریم، دوستان عزیز با توجه به تغییر قوانین از سال ۲۰۱۶ عملا جاب آفر به این شکل که مد نظر همگان است وجود ندارد و از قوانین حذف شده است.

معضل اصلی در کنار معضل پناهندگی کانادا این است که در ایران عده‌ای از افراد سودجو‌ با در خواست ارقام بسیار بالا از افراد به متقاضیان وعده می‌دهند که برای آنها از کارفرمایان کانادایی کار می‌گیرند و‌ در کوتاه‌ترین زمان شخص متقاضی و خانواده وی را به کانادا می‌برند.

به این مورد حاد که متاسفانه به وجود آمده دریافت و پیشنهاد شغل صوری می‌گویند که این روزها متاسفانه بسیار متداول شده است که افراد به متقاضیان مهاجرت به کانادا و‌ حتی کسانی که خواهان اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستند تا اقامت دائم کانادا را بگیرند را فرا گرفته است.

این افراد سودجو‌ به متقاضیان مهاجرت به کانادا که از طریق برنامه‌های فدرال در صدد مهاجرت به کانادا هستند و یا کسانی که از طریق اکسپرس انتری قصد اقامت دارند به آنها پیشنهاد داده که برای آنها شغل می‌گیرند و با گرفتن پول از آنها در آخر چیزی عاید شخص متقاضی نمی‌شود و در نتیجه باعث می‌شود نه تنها کاری انجام نشود و‌ فرد متقاضی زمان خود به علاوه مقادیری از سرمایه خود را از دست دهد.

جاب آفر در شرایطی خاص شدنی است و در زمینه‌هایی که کارفرمای کانادایی به نیرویی احتیاج دارد که تخصص این نیرو در کانادا وجود ندارد و آن موقع است که کار فرمای کانادایی می‌تواند در خواست خود را به اداره مهاجرت داده و‌ در صورتی که با آن موافقت شود می توان کارفرمای کانادایی از خارج از کشور نیروی خود را جذب کند.


نکته
این را هم در نظر بگیرید که اگر در این نقل و انتقال پولی از کسی که جویای کار است گرفته شود و‌ به کار فرما داده شود یعنی عملا کار صوری شکل بگیرد در صورتی که بعد ها این امر روشن شود ویزای کار فرد خارجی و‌ حتی در صورتی که منجر به اقامت کانادا هم شده باشد باطل می‌شود و با کارفرما شدیدا برخورد می‌شود و در صورتی که واسطه‌ای هم‌ وجود داشته باشد به همین شکل برخورد خواهد شد.

افرادی که قصد مهاجرت دارند می‌توانند با توجه به شرایط خودشان تصمیم درستی را در این امر بگیرند، چون در پرونده‌های مهاجرتی شرایط افراد با افراد دیگر کاملا فرق داشته و هر شخص شرایط خاص خود را دارد و مشاوره درست باعث‌ می‌شود که افراد مسیر درست را در راه خود داشته باشند.

روش‌های اقامتی کانادا بسیار متنوع است برای کسانی که قصد تحصیل دارند می‌توانند بعد از پایان تحصیلات خود اقامت دائم کانادا را کسب کنند و یا از روش‌های سرمایه گذاری در کانادا اقامت دائم کانادا را کسب کنند.

کسانی که دارای پروانه کسب (جواز کسب) هستند و یا صاحبان شرکت‌ها و مدیران شرکت‌ها در یک مدت بسیار کوتاه می‌توانند اقامت دائم کانادا را کسب کنند ولی متاسفانه خیلی از افراد تحقیق نکرده و به سراغ افرادی می‌روند که با وعده‌های پوچ و غیر قانونی می‌خواهند برای خود در آمد کسب کنند.

پیشنهاد سردبیر  تحصیل رایگان در کانادا

متقاضیان می‌توانند با پر کردن فرم ارزیابی در وب سایت، مقدمات یک مشاوره درست و اصولی را برای خود فراهم کنند، چون‌ گام درست برداشتن بسیار اهمیت ویژه‌ای در کار شما دارد.

همکاران ما در سازمان کانادایی زرین این آمادگی را دارند که به بهترین نحو شرایط شما را بررسی کنند و با توجه به شرایط شما بهترین روش و سریع ترین و کم هزینه ترین راه را با توجه به قوانین روز به شما پیشنهاد دهند.


برای دریافت اطلاعات در خصوص دریافت ویزای جاب آفر کانادا روی لینک زیر کلیک نمایید.


جاب آفر کانادا

برای دریافت اطلاعات در خصوص روش های دریافت اقامت کانادا روی لینک زیر کلیک نمایید.


روش های دریافت اقامت کانادا

blank

matin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اصطلاحات اپلای

رضا محسنی 12 سپتامبر 2021